Алюмінієвий профіль і матриці по кресленнях

У цій категорії немає товарів.


Алюмінієвий профіль і матриці по кресленнях

Розробка і виготовлення пресового інструменту та алюмінієвого профілю по кресленнях замовника

ТОВ "Синтезал" надає повний комплекс послуг з виробництва екструдованого алюмінієвого профілю для різних сфер застосування. Компанія працює в даній сфері з 2010 року, дотримуючись принципів розвитку довгострокових партнерських відносин з клієнтами, порядності і готовності до компромісів у роботі. Розвинена виробнича база і налагоджене сировинне забезпечення дозволяє виготовляти якісний алюмінієвий профіль, залишаючись в низькому ціновому сегменті.

Проектування і виготовлення пресового інструменту (фильера, матриця)

Оперативно і якісно виконаємо роботи з проектування алюмінієвого профілю, згідно з вимогами замовника. Для виготовлення інструменту необхідний точний інженерний креслення профілю (нормаль), який створюється на підставі наданих замовником зразків, фотографій, креслень або усного погодження. Спеціальні цінові пропозиції для наших клієнтів. Індивідуальні умови оплати інструменту. Терміни виробництва інструменту - 3-4 тижні.

*Сплачена замовником матриця є його власністю і пресування на ній профілю третіми особами, без узгодження з власником, виключено.

Екструзія алюмінієвого профілю будь-якої складності зі сплаву АД-31 і АД-0

Виробляємо екструдований алюмінієвий профіль з легованого сплаву АД-31 (DIN-6063, DIN-6060) і електротехнічного сплаву АД-0 (DIN-1025). Профіль може бути додатково штучно зістарений і зміцнений по режимам старіння Т1, Т5, Т66. Сучасна виробнича лінія, алюмінієвий профіль виробляється згідно з ГОСТ 22233-2001. Мінімальна партія виробництва 100-300 кг., В залежності від типу профілю.

Нанесення покриттів на алюмінієвий профіль (анодування, фарбування, декорування "під дерево", ламінування ПВХ-плівкою)

Анодування алюмінієвого профілю. Можливо нанесення оксидного анодованого покриття на алюмінієвий профіль. Сучасне обладнання дозволяє досягати відмінної якості покриття. Можливі кольори анодування - срібло (безбарвне), золото і бронза. Товщина анодованого покриття може бути 21 мкм. і 15 мкм. і 6 мКм.

Декорування "під дерево". На попередньо підготовлений профіль наноситься шар полімерної фарби певного відтінку, потім на нього накладається спеціальна плівка з транспортуються малюнком. Під впливом температури в фарбу запікається потрібний по структурі малюнок, що імітує поверхню дерева, каменю і т.п. Великий вибір структурних плівок. Індивідуальний колірної підбір. Оперативне виготовлення.

Ламінування ПВХ-плівкою. На поверхню алюмінію наноситься клей, після чого профіль закочується в Ламінаційні ПВХ-плівку. Застосовувані при ламінуванні плівки покриті лаком 31-го класу захисту, не бояться вологості і не схильні до деформації. Рельєфна структура плівки надає реалістичності різних імітацій цінних порід дерева і каменю. Ламінований профіль досить довговічний в експлуатації, стійкий до впливу ультрафіолету, стійкий до механічних впливів.

Показати повний опис
markerВідкрити карту