Антиковзні стрічки

У цій категорії немає товарів.


Антиковзні стрічки

Слизька підлога часто служить причиною отримання травм різного ступеня тяжкості. Звести даний ризик до мінімуму можна шляхом установки спеціальних протиковзких стрічок.

Що таке антиковзні стрічки для підлоги

Це спеціальні протиковзкі смужки, що встановлюються на слизьких ділянках статі і ступенів. Самоклеючі противоскользящие стрічки є дуже практичним і недорогим рішенням, яке дозволяє назавжди забути про проблему слизьких підлог.

Протиковзкі стрічки виготовляються з різних матеріалів. Основа стрічки зроблена з дуже міцної полімерної сітки, яка зберігає стрічку від руйнування при інтенсивній експлуатації. На основу наносяться різні протиковзкі матеріали, що забезпечують надійний контакт при настанні на стрічку. Все антиковзні стрічки мають самоклеючий шар з сильного контактного клею. Протиковзкі самоклеючі стрічки легко встановлюються в домашніх умовах без застосування додаткового обладнання.

Де застосовуються антиковзні стрічки

За винятком кількох видів, протиковзкі стрічки призначені для використання всередині приміщень. Протиковзка стрічка встановлюється на сходах, на довільний ділянку підлоги, в піддоні душової кабіни, навколо басейну, в роздягальні - всюди, де є небезпека падінь.

Рекомендуємо використовувати протиковзку стрічку в коридорах різних адміністративних, службових, торгових і виробничих об'єктах. Абразивні противоскользящие стрічки мають найбільш виражені антиковзні властивості і застосовуються в місцях з великою прохідністю (торгові центри, медичні установи, об'єкти соціальної інфраструктури).

Які є види антиковзних стрічок для підлоги

Є багато видів протиковзких стрічок, які застосовуються в різних умовах і мають різні властивості. Варто виділити основні види за призначенням:

  • абразивні антиковзні стрічки (з різним ступенем зернистості);
  • формовані противоскользящие стрічки (для установки на рифлених ділянках);
  • антиковзні стрічки для вологих приміщень;
  • морські стрічки для палуб катерів;
  • шумопоглинаючі стрічки для підлоги;
  • флюоресцентні антиковзні стрічки;
  • сигнальні стрічки для підлоги.

Чому варто вибрати антиковзні стрічки Heskins

Продукція Компанія Heskins має сертифікат ISO9000: 2000. Протиковзкі стрічки - це основний вид продукції даної компанії, що працює на європейському ринку більше 20 років. Антиковзні стрічки Heskins - це завжди продукція еталонної якості за конкурентною ринковою ціною.

Компанія Heskins заснована у Великобританії в 1997 році і є одним зі світових лідерів з виробництва противоскользящей стрічки для підлоги і абразивної стрічки безпеки. Завдяки сучасному обладнанню і налагодженому виробничому процесу, компанія Heskins готова запропонувати широкий асортимент протиковзких стрічок будь-якого ступеня зернистості, кольору, форми, ширини і призначення.

Де купити протиковзку стрічку

Оформивши замовлення в інтернет-магазині компанії "Синтезал" Ви зможете придбати протиковзку стрічку Heskins Anti-Slip Tapes за найнижчою ціною. У нас представлений максимально повний асортимент, маємо прямі поставки від заводу-виробника.

Наші фахівці проконсультують і допоможуть вибрати оптимальну модель антиковзаючою стрічки, виходячи з Ваших індивідуальних потреб.

Показати повний опис
markerВідкрити карту