Выбирайте не только товар, но и язык
РУС или УКР
0
Категории
0

Про компанію

Переваги нашого інтернет-магазину:

  • Повна відповідність товарів фотографій і опису;

  • Актуальні ціни на весь асортимент;

  • Висока якість профілів і комплектуючих;

  • Щоденний контроль за наявністю товарів на складі;

  • Гарантія повернення товару у разі невідповідності зазначеним характеристикам;

  • Оригінальна, офіційно імпортована продукція відомих зарубіжних виробників.

Загальна інформація про компанію:

ТОВ "Синтезал" заснована у 2010 році, офіс компанії знаходиться в м Київ, персонал складається з досвідчених фахівців в різних галузях нашої діяльності. Маємо власні виробничі та переробні потужності, працюємо на українському ринку і експортуємо продукцію в країни ЄС.

Основним видом діяльності компанії є надання повного комплексу послуг з проєктування, виготовлення та подальшої обробки алюмінієвого профілю різного призначення. Велика база готових матриць (фільєр) і можливість оперативного виготовлення матриць для профілю по кресленнях, дозволяє нашим клієнтам оперативно отримувати якісний алюмінієвий профіль потрібної конфігурації.

Окремий напрямок діяльності - гуртово-роздрібна торгівля різними оздоблювальними профілями та матеріалами. Ми пропонуємо вироби власного виробництва, а також продукцію від кращих закордонних брендів. Постійно розширюємо асортимент товарів, виводимо на ринок нові ексклюзивні позиції профілів і матеріалів для обробки приміщень.

Відсутність посередника між нами і кінцевими споживачами, дає нам можливість пропонувати свою продукцію за мінімальними цінами.

Доставка і відвантаження продукції здійснюється в усі регіони України (крім ОРДЛО та АР Крим), за допомогою кур'єрських служб доставки або на умовах самовивозу.

Наші фахівці допоможуть Вам з вибором позиції, що вас зацікавила, проконсультують по асортименту і характеристикам товарів. Великі складські запаси й налагоджений виробничий процес, дозволяють нам оперативно виготовляти та відвантажувати замовлення клієнтам.

Чому клієнти обирають нас?

          

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

markerВідкрити карту